|   Wspomnienia   |      O Hotelu        |    Cennik     |     Kontakt     |   Galeria  |   Regulamin |REGULAMIN

Regulamin określa warunki korzystania z usług oferowanych przez Hotelu AS. Właściciel pozostawiając psa pod opieką hotelu automatycznie akceptuje regulamin.
1.  Hotel As przyjmuje pod opiekę zwierzęta posiadające aktualne szczepienia           
(szczególnie przeciw wściekliźnie); zabezpieczone na pchły i kleszcze.

2.  Pies, który pozostaje w hotelu musi mieć na sobie obrożę lub szelki.

3.  W hotelu ogrodzenie wybiegu ma wys. 180cm, nie przyjmujemy psów, które potrafią wspinać się na płot lub przeskoczyć takie ogrodzenie.

4.  W momencie przywozu i odbioru pupila prosimy o trzymanie piesków na smyczy, natomiast kotów w transporterach.

5.  Przywóz i odbiór zwierzęcia możliwy jest w godzinach 9 – 19 po wcześniejszym umówieniu się co do godziny przyjazdu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 9.30.

6.  Istnieje możliwość pozostawienia ze zwierzęciem zabawek, kocyków itp. jednak hotel nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub zagubienie pozostawionych rzeczy (mile widziane stare części garderoby z zapachem właściciela).

7.  Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego w celu dowiadywania się co słychać u pupila zostawionego w hotelu. Na prośbę właściciela hotel może również przesyłać zdjęcia lub krótkie filmiki z pobytu pupila przez aplikację Whats App

8.  Można dostarczyć własny pokarm, jeśli właściciel nie dostarczy własnego pokarmu pies będzie karmiony suchą karmą. Właściciele kotków zobowiązani są do dostarczenia karmy oraz żwirku do kuwety.

9.  Właściciel jest zobowiązany do poinformowania hotelu o wszelkich dolegliwościach i stanie zdrowia psa pozostawianego pod opieką hotelu oraz o przyjmowanych lekach.

10.   W celach organizacyjnych bardzo prosimy chętnych do wizyty w hotelu, w celu obejrzenia warunków, o wcześniejsze umówienie się telefoniczne.
 Osoby nie umówione nie zostaną oprowadzone.

11.   Rezerwacja dokonywana jest telefonicznie,
 przy rezerwacji prosimy o wpłatę 50% całości (zadatek bezzwrotny) kwoty należnej za pobyt zwierzęcia na konto podane na stronie internetowej,
 reszta kwoty płatna jest przy odbiorze pupila.

12.    Istnieje możliwość przedłużenia pobytu pupila w hotelu tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i za zgodą hotelu.

13.     Istnieje możliwość skrócenia pobytu psa w hotelu po wcześniejszym kontakcie właściciela z hotelem, jednakże kwota należna za zarezerwowany pobyt nie ulega zmianie.

14. Właściciel zgadza się na pokrycie ewentualnych kosztów leczenia weterynaryjnego w przypadku nagłego zachorowania pupila podczas pobytu w hotelu.

15. Hotel nie przyjmuje psów agresywnych bez względu na rasę, suk i kotek w okresie rui, kotów niewykastrowanych, chorych na choroby zagrażające innym zwierzętom, bez aktualnych szczepień oraz zwierząt, którym nie jest w stanie zapewnić bezpiecznego pobytu.

16. Właściciel wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 1333 poz.883 wyłącznie do potrzeb związanych z korzystaniem z usług hotelu AS.adres: Dąbrowa 1A, Banino                                                                                                 tel. 507-48-21-66